Контактирајте нас

Нингбо Иавен Интернатионал Традинг Цо., Лтд.

Адреса

8Ф.#2Буилдинг.Ксиндиан Стар Блоцк Но.42 Кивен Роад.Нингбо.Кина.

Е-маил

Телефон

+8613567880879
+8613586559050

Сати

Понедељак-петак: од 8:30 до 17:30
Субота и недеља: пауза

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је